KAFKAS İŞADAMLARI DERNEĞİ
CAUCASUS BUSINESSMEN ASSOCIATION

 

   

 

 

 

 

 

 


 

 

 

DEİK DUYURUSU :
 

 

Kafkasya Yatırım Forumu, 28-30 Mayıs 2024
 

Kime: DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Üyeleri, DTİK Avrasya Üyeleri
Kimden: İzzet EKMEKÇİBAŞI, DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı

Sayın Üyemiz,
 

Roscongress tarafından Kurulumuza iletilen yazıda, 1. Kafkasya Yatırım Forumu’nun Roscongress ev sahipliğinde, Rusya Federasyonu Ekonomik Kalkınma Bakanlığının destekleri ile 28-30 Mayıs 2024 tarihleri arasında Rusya’nın Mineralnye Vody kenti MinvodyExpo Sergi Merkezi'nde düzenleneceği bilgisi yer almaktadır.
 

Yazıda devamla, Kuzey Kafkasya Federal Bölgesinin yatırım cazibesini artırmaya ve ekonomik ve sosyal gelişmesini desteklemeye odaklı Yatırım Forumu kapsamında, altyapı geliştirme, konut ve ortak hizmetler, enerji, tarım-gıda sektörü, turizm ve lojistik, ayrıca kamu-özel ortaklıkları dahil olmak üzere yeni girişimlerin desteklenmesi, gençlik politikalarının uygulanması ve diğer konuların ele alınacağı ifade edilmektedir.
 

Devlet ajansları başkanları, uluslararası ve Rusya iş dünyası temsilcileri, medya temsilcileri, gençlik ve bilim insanlarını bir araya getirecek 1. Kafkasya Yatırım Forumuna katılmayı arzu eden üyelerimizin bağlantıdan Roscongress Foundation sayfasında yer alan formu doldurarak kayıt oluşturması gerekmektedir.
 

Forum hakkında bilgi için: https://en.forumkavkaz.org/
Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Forum Bilgi Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz:
Tel.: +7 (812) 680 00 00 

 

KAFIAD YAYIN TARIHI : 29-03-2024

KAYNAK : DEİK

 
  Paylaş      
 

KAFİAD